אודות מילה שלנו - קופירייטינג, כתיבה שיווקית

לאחר תקופה ארוכה בה קידמנו, שיווקנו ופרסמנו אתרים בשווקים תחרותיים, מקומיים ובינלאומיים החלטנו לתרום את הידע הרב שצברנו ולפתוח את מילה שלנו.

המטרה שלנו היא לספק תוכן איכותי, כתוב בקפידה ומכוון לפעולה אשר יגרום לקהל היעד לבצע את הפעולה שאתה כל כך מעוניין בה ( הקלקה, פניה או הזמנה באינטרנט ).

למה לבחור בנו ?

פעמים רבות, אנחנו נשאלים על ידי לקוחות פוטנציאליים שאלה פשוטה - "למה שאתם תכתבו לי את התוכן לאתר ?". התשובות לכך הן רבות, הנה 2 נקודות עיקריות שמבדילות בין מילה שלנו לחברות מתחרות אחרות בתחום התוכן השיווקי באינטרנט :

  1. אתה יודע מה התחום שלך, מי קהל היעד שלך ומה אתה רוצה לומר לו – אז למה שמישהו אחר יכתוב את התוכן עבורך ?.

    התשובה לכך היא שהצלחתך לא תלויה במה שאתה אומר אלא באיך שאתה אומר זאת. בסופו של דבר, אנחנו נוכל ליצור עבורך אתר שידבר לקהל היעד שלך ובשורה התחתונה, ייצר לך יותר כסף מידי שעה, יום וחודש !

  2. אני מניח שראית שישנם הרבה מאוד קופירייטרים שמחכים לך – אז למה דווקא אנחנו ?

    התשובה לכך היא שאנחנו מתמקדים בתוכן אשר מיועד לפרסום באינטרנט בלבד. תוכן אשר מיועד לאינטרנט, נכתב בצורה שונה מתוכן אשר מפורסם במדיה אחרת ( עיתונות, עלוני מידע וכדומה ) ן וזאת מכיוון שהתנהגות הצרכנים בכל מדיה היא שונה. בסופו של דבר, נשאיר אותך עם תוכן שמותאם גם לגולשים אנושיים וגם למנועי החיפוש ( בשביל שאותם גולשים גם יוכלו למצוא אותך... ).

Signup קידום אתרים

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם חברת Signup קידום אתרים אשר יוזמת, מקדמת ומשווקת מספר רב של אתרים בישראל וחברת BrandName מיתוג אישי , החברה המובילה בישראל למיתוג אישי ועסקי באינטרנט.

צור עימנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר, ללא התחייבות כלשהי מצידך, וגם אתה תוכל להנות מתוכן שיתן לך את התגובה שאתה מחפש אצל קהל היעד שלך !